Najlepsza cena w Warszawie?

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne
często niższe nawet o połowę :)

przy tak niskich cenach JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ naszych kursów nie odbiega od tych droższych a bardzo często jest lepsza!
takie informacje dostajemy od rodziców, którzy przeniesli swoje dzieci do nas z "droższych" szkół językowych

Sprawdź opinie Zapisz się

Opcje płatności

Na raty

Płatność w 2 ratach
2x850zł+materiały

1785/1820zł
za rok
  • dwie raty po 850zł
  • dodatkowo cena materiałów 85/120zł
  • lekcja próbna
najkorzystniejsza - VIP
Roczna

Płatność jednorazowa

1570zł
za rok
  • płatność jednorazowa 1570zł
  • Książka speak4kids.eu - Gratis
  • Zeszyt ćwiczeń speak4kids.eu - Gratis
  • NOWOŚĆ - Dostęp do platformy elearningowej - Gratis !
  • lekcja próbna
Raty miesięczne

Płatność w 9 ratach
9x220zł+materiały

1980zł
+materiały
na rok
  • 9 rat po 220zł
  • dodatkowo cena materiałów 85/120zł
  • lekcja próbna